skoda superbBardzo duży z zewnątrz, jeszcze większy w środku. Spodziewane w tym roku nowe wcielenie Superba kolejny raz zaskoczy tym, ile miejsca może być w aucie klasy średniej.
Z zewnątrz za bardzo nie urośnie. Owszem, będzie dłuższy, ale marginalnie. Dużo wyraźniej zwiększy się jego szerokość, a przede wszystkim rozstaw osi- najprawdopodobniej o 6,5 cm do 282, 5 cm. Już w obecnym Superbie pasażerowie tylnych siedzeń mają mnóstwo miejsca na nogi. W przyszłym będzie to dużo więcej niż mnóstwo. Nowy samochód okaże się też niższy od aktualnego. W rzeczywistości najwyżej o 3-5 cm, optycznie- znacznie bardziej. Wszystko przez dach. W przyszłym otrzyma zdecydowanie bardziej sportowy profil. Tylne okno będzie zresztą przełomowe podwójnie.
Po pierwsze, zostanie poprowadzone pod znacznie łagodniejszym kątem- tak dynamicznie wyglądającego Superba jeszcze nie widzieliśmy. Po drugie, szyba prawdopodobnie zawsze będzie się podnosić razem z klapą bagażnika. Przyszły Superb otrzyma solidną dawkę najświeższych technologii Volkswagen Group, macierzystego koncernu Skody. To m.in. architektura MQB-B (na razie korzysta z niej nowe wcielenie VW Passata). To 12,3-calowy ekran- znany dotąd wyłącznie ze wspomnianego Passata i Audi T-który w droższej wersji może zastąpić tradycyjne wskaźniki. To wreszcie nowe konstrukcje w gamie silnikowej.

2 thoughts on “Skoda Superb

  1. Skoda Superb to idealny samochód służbowy – duży komfort, mocne silniki i przestronne wnętrze. Fajny kolor 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *