Jazda quadem to obecnie nie tylko rekreacja, sposób spędzania wolnego czasu, ale także styl życia oraz praca. Modele, z których dumny jest salon quadów Polaris są w stanie sprostać wszystkim potrzebom entuzjastów tych pojazdów. Każdy typ użytkowania zostanie zaspokojony przez quady oferowane przez salon samochodowy Polaris.

Czym charakteryzują się pojazdy firmy Polaris?

Wszystkie modele posiadają wyjątkowe możliwości, a połączenie mocy, zwinności oraz komfortu użytkowania jest znakiem rozpoznawczym firmy. Ekstremalne osiągi oraz doskonała konstrukcja zawieszeń plasują quady Polaris w czołówce na rynku tego typu pojazdów. Można wybrać najlepsze pojazdy zgodnie ze swoimi preferencjami spośród modeli typowo rekreacyjnych, sportowych, a także przeznaczonych do ciężkich prac terenowych, które sprawdzą się w swoich zadaniach oraz przyniosą mnóstwo satysfakcji ich użytkownikom. Ponad to salon quadów Polaris oferuje możliwość zakupu i montażu dodatkowego wyposażenia na indywidualne zamówienie.

Salon quadów Polaris – najlepsze pojazdy w swojej klasie

Poszukując najlepszych pojazdów terenowych na rynku warto zwrócić uwagę na oferowane przez salon quadów Polaris modele, które spełniają najwyższe standardy w swoich klasach.

Rekreacyjno-sportowe quady typu PZR są doskonale przystosowane zarówno do jazdy ulicznej, jak i terenowej. Sprawdzają się na podłożu piaskowym, szutrowym, a także świetnie radzą sobie z błotem. Posiadają homologację dopuszczającą do ruchu publicznego.

W grupie Sportsman/ATV wyróżniają się modele o doskonałych parametrach, które pozwalają na wszechstronne wykorzystanie pojazdów do jazdy w terenie, sportowej oraz ulicznej. Dodatkową ich zaletą jest możliwość doposażenia w pług śnieżny lub bagażnik do przewozu większej ilości bagażu.

Wreszcie trzeci segment quadów Polaris – to wyjątkowo wytrzymałe na trudne warunki terenowe, przystosowane do najcięższych zadań pojazdy typu Ranger. Doposażone w odpowiedni osprzęt mogą pracować w rolnictwie, myślistwie oraz jako pojazdy zimowego utrzymania dróg.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *