MercedesAuto wyróżnia się w wielu dziedzinach. Całkowity brak żarówek i zastąpienie ich diodami LED, czy 100 elektrycznych siłowników poruszających rozmaitymi częściami auta to rozwiązanie imponujące. Linia auta jest jednocześnie konserwatywnie elegancka, ale też – dzięki kilku ostrym przetłoczeniom blachy po bokach- nowoczesne. Dynamikę podkreślają kształt reflektorów i opadająca linia dachu, a moc-powiększona osłona chłodnicy i wyraźnie uwypuklone nadkola. W aucie może znajdować się automatyczna skrzynia biegów lub manualna.W każdym z przednich reflektorów znajduje się 56 diod LED, z tyłu zaś 39. Nocą, z włączonymi światłami, klasa S powinna się podobać nawet bardziej niż za dnia. Fotele limuzyny mają w sobie coś z samolotowych foteli w klasie biznes. Mercedes opracował różne
ich rodzaje (dwa dla standardowej wersji i pięć dla przedłużone). Mogą masować z efektem gorących kamieni, odchylać się od pionu o 43,5 stopnia, a nawet chłodzić napoje.
Podłokietniki z kolei mogą być podgrzewane, a pasy wyposażone w poduszki powietrze. Ciąg powietrza w fotelach może być odwrócony, by zbyt długo nie wiało, gdzie nie powinno.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *