kryzys w branży motoryzacyjnej za namiKryzys w branży motoryzacyjnej, to już melodia przeszłości w ostatnim czasie wzrost sprzedaży także nowych samochodów zaliczył także Ford, co może dla niektórych okazać się nie lada zaskoczeniem.

Trzeba jednak pamiętać o najważniejszym, iż Ford na rynkach europejskich ma w dalszym ciągu dosyć silną pozycję, oczywiście górują teraz francuskie, niemieckie a nawet azjatyckie auta, nie oznacza to jednak, iż zapomnieliśmy o tej marce nic bardziej mylnego. Największą bolączką tego producenta był bez wątpienia przeskok na dużo mniejsze silniki, emitujące adekwatną ilość spalin, obecnie nie ma mowy o odchodzeniu od owej koncepcji. Na pewno w najbliższych latach Ford ma szansę jeszcze bardziej odbudować swój prestiż, który zbudowany został na tak kultowych markach jak Mustang, Mondeo czy Escort, należy jednak wspomnieć o konkurencji jaka jest coraz większa. Cały koncern GM zapowiada mocną ekspansję nie tylko na rynkach europejskich, także blisko wschodnich gdzie wielu producentów działa już od dłuższego czasu.

One thought on “Kryzys w branży motoryzacyjnej jest już dawno za nami

  1. Ford od zawsze produkował dobre sportowe i rodzinne samochody. A marzeniem każdego jest przejechanie się fordem GT lub mustangiem. Szkoda, że w Polsce klasyczne amerykańskie samochody nie są popularne.
    Dla firm serwisowych dobrym rozwiązaniem byłby ford picap 🙂

    Pozdrawiam wszystkich zmotoryzowanych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *